10minuta lajme shqip blue1
Gjyshja apo peshkaqeni

06 Jul 2014

Gjysha merr nipat për shetitje, por përfundon me mankth.

I dërgoi nipat në një muze me peshkaqen, dhe ata e dërguarn deri në infarkti në zemër dhe e larguan, ata i thanë që të prek akuariumin dhe në atë moment një peshkaqen e prekë me një shpejtësi të madhe xhamin e akuariumit sa që gjyshen e lëshojnë këmbët dhe bie në tokë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android