10minuta lajme shqip blue1
Akullorja e shkrirë

09 Jul 2014

Ndoshta rrallë herë ose asnjëher nuk ka ardhur rasti të shikojmë duke u shkrirë një akullore.

Të gjithë i duam akulloret në kohët e nxehëta që të freskohemi mirëpo kur ajo fillon të shkrihet ose të na bëjë njolla në rroba nuk mundemi që ta durojmë, por nuk kemi parë asnjëher duke u shkrirë ngadal jasht dorës tonë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android