10minuta lajme shqip blue1
Shpëtojnë pa lëndime nga ndeshja

13 Jul 2014

Kjo është e rënd, rrahja mes dy motoçiklistët.

Ata këtë gjë e kanë bërë pasi u ndeshen duke garuar, dhe në vend se të presin ndihmën e shpejtë ata  fillaun të përleshen.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android