10minuta lajme shqip blue1
Dhjetë arësyjet që nuk duhet të besojmë në kujtesën tonë

16 Jul 2014

Cilat janë pytjet të cilat i harrojmë më së shpeshti.

Kjo është vetëm një ndër gjërat nga lodhja dhe obligimet që i kemi gjatë ditës, por se sa herë ju ka ardhur deri në maje të gjuhës dhe të harroni emrin kjo ju mbetet që ju të shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android