10minuta lajme shqip blue1
Ndihmon peshkun të lindë

19 Jul 2014

Të gjith peshkatarët flasin pa fakte, por ky i fundit si duke del me një video.

Mundet që të ndodh se të gjith e kanë nga një tregim se si e kanë nxënë peshkun më të madh apo më të rrezikshëm, por Calvin Conger deri sa peshkonte me babain e tij e kishte kapur një peshk që ishte shtatëzënë dhe se si i kishte ndihmuar të lindet.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android