10minuta lajme shqip blue1
Përsëri këngon Bob Marley

21 Jul 2014

Në sezonin e kaluar të dhe The Voice morri pjesë  Mitchell Brunings, i cili i ngjanë Bob Marleyn.

Ai falë aftësive të tijë vokale dhe ngjashmëris të gjithë e krahasojnë me legjendën xhamjke të muzikës dhe përfomancës që e bëri dhe këndoi këngën Redemption.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android