10minuta lajme shqip blue1
Dëshiron ta zhduk videon

22 Jul 2014

Ai quhet Kim Joung-un, por mundohet që videon ta tërheq videon nga youtube.

Por ai nuk është sikurse koreanët tjerë intelegjent apo ndonjë talent, por aty shihet ai në aspektin komik në të cilin i humb dinjiteti dhe autoriteti i tij.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android