10minuta lajme shqip blue1
Demi i rrezikshëm

30 Jul 2014

Turisti që e kuptoi me vonesë se sa të rrezikshëm janë demat.

Ai ishte duke marrë pjesë në një festival në qytetin francez Bayonne dhe deshti të fotografohej me demin por nuk e dinte se ai ishte i rrezikshëm.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android