10minuta lajme shqip blue1
Arësyeja e vrapimit

01 Aug 2014

Dy arsyjet e Ronnie Goodman që vrapon qdo ditë nga dy orë.

Njëra arësyeje është sepse me vrapimin e tijë lidhet fondi humanitar i cili quhet The Hospitality House, ndërsa arësyejen tjetër ju mbetet që ju ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android