10minuta lajme shqip blue1
Restoranti me gjashtë yje

02 Aug 2014

Restorantet më të bukura në botë janë Sonevera dhe Kiri Eko.

Mbase ky do të ishte vendi ideal për të shijuar ushqimin e racioneve të ndryshme në qetësi këtë gjë mund ta keni vetëm në Tajland në restorantet me gjashtë yje.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android