10minuta lajme shqip blue1
Prezentuesja pa mbuloj

06 Aug 2014

Tema aktuale në Arabin Saudite është mbulesa e prezantueses.

Ai është televizioni i parë që kishte pasur një prezantuese femer, ndërsa tasht është i pari i cili e ka lënë një femer të udhëheqë pa mbulojë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android