10minuta lajme shqip blue1
Djaloshi që vallëzon si i rritur

09 Aug 2014

Ai vetëm pse është i vogël nuk mund ti tregoj aftësit e tij.

Ndonëse ende me moshen e tij nuk mund ti vizitoj klubet e natës, por po kjo gjë të ishte e mundur ai do të arrinte shum sukses.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android