10minuta lajme shqip blue1
Djaloshi e festoi ditëlindjen me futbollista

10 Aug 2014

Befasi më të mirë nuk mundeni ta keni ndonjëher për ditëlindje.

Këtë gjë e përjetoi djaloshi 7 vjeçar kur i tërë ekipi i Arsenalit filloi ti këndojë për ditëlindjen e tij.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android