10minuta lajme shqip blue1
Balena e frikshme

12 Aug 2014

Ai është zhytësi që e ka përjetuar frikën më të madhe në jetën e tij.

Ai ishte zhytur në ujë si qdo herë tjetër, por brenda herës së fundi ai ishte tmerruar kur shokët e tijë e lajmërojnë se është duke ju afruar peshku më i madh i detit.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android