10minuta lajme shqip blue1
Kanadezi dhe selfiet e tij

13 Aug 2014

Edhe pse ishte 12 vjeçar kur kishte filluar selifet e tij, ai tregon pjekurin.

Emri i tijë është Hugo Kornellier dhe tani ai është 19 vjeçar dhe është kanadez, ai e kishte bërë një video me selfiet e tij që i kishte bërë që nga mosha 12vjeçare.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android