10minuta lajme shqip blue1
Jashtokësori apo njeriu në hënë

14 Aug 2014

Si duket në hënë ka njerëz apo alien.

Kjo video është postuar po thuajse pak para një kohe mirëpo nuk është vërejtur shum dhe tasht pas një kohe ajo bëri bujë sepse aty nuk dihet a është njeri në hënë apo jashtëtokësor.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android