10minuta lajme shqip blue1
Demonët ekzistojnë

15 Aug 2014

Gjithqka filloi kur Deanna pa një ëndërr se dy burra po e shikonin.

Kur ajo u zgjua e pa se ishte me të vërtet, këtë gjë mund ta shpjegojë edhe një gazetar i mediave lokale i cili kur kishte shkuar e kishte parë ferrin me të cilin ajo familje po jetonte aty.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android