10minuta lajme shqip blue1
Shoki nokauton shokin

16 Aug 2014

Të gjith thonë se nuk është mirë të luajm me nervat e dikujt.

Ata janë dy persona që fillojn të zihen me fjalë dhe kur e pa se nuk e ka ndërmend të ndalet filloi të tërëhiqet, por a ja vlejti ajo gjë dhe si përfundoi mund ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android