10minuta lajme shqip blue1
Imitimi i nënës dhe bijës

17 Aug 2014

Nënë e dashur do të thotë të bësh gjithçka me fëmijët e tu.

Kjo ishte një nënë e cila ishte duke vozitur dhe ja plotëson dëshirën vajzës së saj të këngojnë së bashku këngën Love is an Open Dore.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android