10minuta lajme shqip blue1
Fatkeqësi në muajin e mjaltit

18 Aug 2014

Jo të gjith e shijojn muajin e mjaltiti si duhet.

Kjo fatkeqësi i ndodhi një çifti nga Lincolnshire të cilët u nisën me shku pë tek liqeni Grada në Itali, por se qka ju ndodhi atyre dyve ju mbetet që ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android