10minuta lajme shqip blue1
Violinisti dhe performanca e tij

19 Aug 2014

Violinisti i cili ishte i fortë dhe qëndroi i zgjuar gjatë operacionit të tijë në tru.

Kjo gjë ndodhi pasi që mjekët kishin nevoj që pacienti i tyre të ishte i zgjuar për ta shikuar se cila pjesë e trurit i shkakon dridhje. Kjo gjë ishte e mrekullueshme pasi që pas tri javësh ai përformoi në Orkestren e Minesotës.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android