10minuta lajme shqip blue1
Piktori anonim

20 Aug 2014

E gjitha filloi rastësisht nga një tabel e zez dhe një brush e bardh.

Ai ulet në plazh me një maskë dhe një kapel dhe e quan veten piktori anonim dhe fillon që të pikturoj, e gjithë piktura nuk vërehet asgjë deri sa e përfundoi dhe doli silueta e mjeshtrit të arteve marciale Bruce Lee.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android