10minuta lajme shqip blue1
Motoçikltisti malorë

23 Aug 2014

Hyri në Librin e Rekordeve të Ginisit Cam Zink.

Ai është një ngasës i motoçikletave malore i cili gjatësin prej 31 metra e kaloi me motoçiklet duke u rrotulluar në ajër prej 74 kilometra në orë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android