10minuta lajme shqip blue1
Sfida e Samsung Galaxy S5

24 Aug 2014

Si duket edhe samsung Galaxy S5 pranon sfiden e Ice Bucket Challenge.

Video e më poshtme jo veteëm se tregoi se është rezistente ndaj ujit por edhe tregon se si mundet të flas telefoni ndërmjet S Voice, dhe gjithashtu ai nominon iPhone 5S, HTC One (M8) dhe Nokia Lumia 030.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android