10minuta lajme shqip blue1
Mbledhësi i gjarpërinjëve

25 Aug 2014

Ruben Ramirez doli vullnetar në mbledhjen e gjarpërinjëve.

Ai park ishte shtëpia e dyt e 31 vjeçarit i cili kishte thënë se nuk do ta lejoj që gjarpërinjët ta kthejnë në një shkretëtirë.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android