10minuta lajme shqip blue1
Si në ëndërr shpella e kristaleve

26 Aug 2014

Po të shkoshë në pjesë të tjera të botës mund të thuash se je në ëndërr.

Këtë gjë na tregon shpella e shkretëtirës meksikane Chihuahua, në minierën Nacia ku janë zbuluar kristalet masive, ku kristali më ii vjetër ështëformuar para 500 mijë viteve.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android