10minuta lajme shqip blue1
Ice Bucket Challenge vepër e illuminatit ?

27 Aug 2014

Anita Fuentes ajo zbuloi se nga vjen Ice Bicket Challenge.

Por se cila është e fshehta pas saj a është e vërtet se ajo nuk quhet Ice Bucket Challenge por Rituali i dëlirjes për sakrificën më të madhe njerëzore që është futjen në sistemin e bishës, për më shum shikojeni videon në vazhdim.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android