10minuta lajme shqip blue1
Zhveshet lakuriq fiton bursë

29 Aug 2014

Për çka është në gjendje të bëjë një qytetare e Amsterdamit për të fituar bursë.

Ajo ishte në transmetim të drejtpërdrejt kur u zhvesh dhe filloi të vrapoj në sheshin e Amsterdamit, tërë këtë e kishte realizuar me ndihmen e një radio holandeze.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android