10minuta lajme shqip blue1
Djaloshi me Ice Bucket Challenge

30 Aug 2014

Ai është vetëm 5 vjeçar dhe e bëri Ice Bucket Challenge.

Ai quhet Albert dhe zemra e tijë e vogël është me anomali, dhe një ndër emocionet e tij ishte bërja e hedhjes së kovës me akull, për më shum shikojeni videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android