10minuta lajme shqip blue1
Demat apo topat gjigand

31 Aug 2014

Në Spanjë arrihet qëllimi kryesor i të drejtave të kafshëve.

Aty zakonisht mbahen festivalet tradicionale, kjo ishte edhe në mbrojtjen e njerzëve nga lëndimet dhe shtypja e njerëzëve.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android