10minuta lajme shqip blue1
Fytyra e tmerruar

02 Sep 2014

Ishte duke bërë tush dhe duke e kënduar këngën e  preferuar, por qka i ndodhi.

I ati e derdhi një gotë ujë të ftohët në shpinën e tij, por se si ndryshoi reagimi plotësisht pas e hapi deren e kabinës së tushit kjo ju mbetet ju që ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android