10minuta lajme shqip blue1
Ishte drejtor ekzekutiv, por tasht ?

03 Sep 2014

E humbi vendin e punes vetëm se e keqtrajtoi një qenë në ashensor.

Ai ishte drejtor ekzekutiv i një kompanie kanadeze i cili e humbi vendin e punes për arsyeje të keqtrajtimit të qenit në ashensor, këtë gjë na e tregon videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android