10minuta lajme shqip blue1
Njeri apo tigër

06 Sep 2014

Si ndodhin që njerëzit duan ta ndërrojn pamjen e tyre.

Jo shum kush e ka këtë guxim edhe pse e kanë në ëndrrat e tyre, mirë po 40vjeçarja Katzen Hobbes e ka bërë ëndrrën e saj realitet, e vizatoi trupin e saj që ti ngjaj një tigri.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android