10minuta lajme shqip blue1
Pronari apo qeni vallzojnë më mirë

07 Sep 2014

Gjithqka duket si një rutinë kur ndëgjon këngën e preferuar dhe vallëzon.

Ai ishte i ulur në një divan dhe me llaptop në dor ndëgjinte këngën e T.I ” Whatever You Like ” dhe një kohësisht vallëzonte, por aty ishte qudi sepse të njejtin ritëm e mbante edhe qeni i tij.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android