10minuta lajme shqip blue1
Dashuria e prindërve

09 Sep 2014

Dashuria e nënës për vajzën e saj është e pa kufijshme.

Këtë gjë më së miri na tregon video e më poshtme e cila bëri gjithqka që vajza e saj të shërohet nga sëmundja e leukemis, por pa sukses dhe nga mos dija si të ja shpreh dashurin i filloi të këngoi ajo po sa e mbaroi këngën vajza ndrroi jetë. Kjo tregon se dashuria e prindëve është pa kushte dhe se i thyen të gjitha kufinjët.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android