10minuta lajme shqip blue1
Ja përse e duam helmetën

10 Sep 2014

Kur të gjith thonë se janë të guximshëm munden edhe të humbin ndonjëherë.

Ai quhet prescott Majette i cili mendon se është i përsosur me skateboart dhe ai pas dhjetë vjetëve përsëri vazhdon ta përsëri se sa e rëndësishme është të mbaj helmetë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android