10minuta lajme shqip blue1
Ura frikësuese

12 Sep 2014

Ka shum pronar të qenëve që frikësohen nga ura më shum se 50 prej tyre kan bërë vetëvrasje.

Ura e cila gjendet në Skoci e ndërtuar në vitin 1859 ka marrë shum jetë sa që kur kafshët afrohen aty ato bëhen të quditshme shum njerëz e kanë quajtur edhe "Mister që thyen zemrat".

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android