10minuta lajme shqip blue1
Automobili fluturues

15 Sep 2014

Si duket ëndrra e shum njerzëve u realizua të kenë një automobil fluturues.

Këtë gjë e bëri të mundur inxhinieri sllovak Stefan Klein i cili bëri automobilin fluturues me modelin Aeromobil 2.5, për më shum shikojeni videon në vazhdim.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android