10minuta lajme shqip blue1
Kukull apo foshnje e vërtet

17 Sep 2014

Reagimi i njerëzve që mundohen ta shpëtojnë një foshnje derisa ajo bie në deti.

Në fakt ajo nuk ishte foshnje e vërtet, por ishte një kukull dhe nga të gjith reagimiet e bëra më i miri ishte ai kur një burrë i cili ka vetëm një këmb ishte i gatshëm ta hekë protezën vetëm ta shpëtoj foshnjen.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android