10minuta lajme shqip blue1
Si të impresionosh femrat

18 Sep 2014

Video e realizuar në Ensenada të Meksikës bëri bujë të madhe.

Këtë gjë e bëri pasi ai vuri me mikun e tij se mund të kalonte me veturë mbi katër modele, dhe ajo ishte gjë që ja arriti ta bënte.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android