10minuta lajme shqip blue1




Veshi xhinset pa duar!

15 May 2016

Jo të gjith mund të kemi ndonjë personalitet, ose të jemi gjeni.

Kjo e fundit është një vajzë 28 vjeçare që kishte veshur xhinëset pa i prekur fare me duar, mirëpo si e realizoi ajo këtë gjë kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android