10minuta lajme shqip blue1
Si u mbulua prezantuesja?!

16 May 2016

Femrat mendojn se sa ma shum të zveshes aq më mire dokesh.

Mirëpo kësaj here prezantuese një koleg i saj i solli një këmish dhe i dha asaj që ta veshte gjatë emisionit sepse shikuesit e kishin kërkuar atë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android