10minuta lajme shqip blue1
Si e gënjeu nënën e tij ?!

17 May 2016

Të gjitha nënat mundohen që të jenë të kujdesshme.

Por kjo nënë u traumatizua kur i ndëgjoi fjalët e djalit të saj 15 vjeçar tek sa ai bënte shaka me nënën dhe i thoshte se do të bëhet gjyshe, për ta parë reagimin e saj shikojeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android