10minuta lajme shqip blue1
Arinjët e kujdesshëm!

18 May 2016

Në Anchorage të Alaskës bllokohet rruga nga arinjët. Aty mund të shihet se si nëna e arushave të vogla ju ndihmon atyre që ta kalojn rrugen, dhe e bllokon trafikun për to, ky gjest la shum njerëz me gojëhapur.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android