10minuta lajme shqip blue1
Si duhet te ngasim motoçikleten!

19 May 2016

Djaloshi nga Vietnami kishte bërë një video me motoçikleten e tij.

Ky i fundit ishte duke folur ne telefon dhe njëkohësisht ishte duke vozitur motoçikleten e tij, mirëpo tash ai është në ndjeke të policis pasi që ai vozit pa hamlet dhe me papuçe.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android