10minuta lajme shqip blue1
Dreri goditet me veturë

20 May 2016

Të kesh krenari do të thotë të ecësh me kokë lartë.

Kjo i ndodhi një dreri i cili ishte duke kaluar rrugën dhe goditet nga një vetur, mirëpo krenaria e tij e ngriti në këmbë dhe vazhdoi sikurse të mos kishte ndodhur asgjë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android