10minuta lajme shqip blue1
Kobra gjigante!

21 May 2016

Gjatë shfaqjes gjithqka është e mundshme.

Kjo e fundit i ndodhi një rusit të quajtur Dmitrij Bodnar kur ai ishte duke dhënë shfaqjen kur kobra e tij gjigante kishe dal nga kontrolli mirëpo si reagoi ai gjatë kësaj kjo ju mbetet që ju ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android