10minuta lajme shqip blue1
Shefi i kuzhines!

23 May 2016

Ngjarja ndodhi në Karolinën e Jugut të Shteteve të Bashkuara.

Kjo ndodhi kur dy kuzhiere zihen në prani të myshterive ku ato shtiren se cila të bëhet shefe, për më shum shikojeni edhe ju videon e mëposhtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android