10minuta lajme shqip blue1
Plaçkitja e lehët!

28 May 2016

Ndonjëher nuk është e leht gjithqka që duket, e aq më pak një grabitje.

Një njeri në Teksas të Shteve të Bashkuara kishte tentuar ta kryej një plaçkitje, ku të dyja duart i kishte të zëna njëren me telefon dhe njëren me një shihe lëng për më shum shikojeni edhe ju videon e mëposhtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android