10minuta lajme shqip blue1
Udhtarja e sulmoi shoferin!

30 May 2016

Në Shtetet e Bashkuara në Meksik gruaja e sulmoi shoferin.

Kjo ndodhi si arsyje se ai nuk mund ta ndalonte autbusin dhe me mirësjellje ai ia ktheu, mirëpo kjo e fundit nuk reagoi në të njejtën mënyrë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android